Iza Łęcka Iza Łęcka 14.07.2020 11:20
Iron Harvest Ruswieci
916V

Iron Harvest prezentuje frakcję Ruswietów. Klimatyczny materiał przepełniony dużymi mechami

Na arenach Iron Harvest obok żołnierzy i standardowych broni znanych z okresu Wielkiej Wojny, pojawią się również olbrzymie mechy. Twórcy, chcąc przygotować graczy na kontrolowanie maszyn, opublikowali pierwszy zwiastun  z cyklu przedstawiającego taktyki, jednostki i frakcje, na pierwszy ogień wysuwając Ruswietów.

Iron Harvest zadebiutuje na komputerach osobistych już 1 września, więc dla KING Art Games jest to dogodny moment do przybliżania graczom bezlitosnego świata gry. Na dobry początek deweloperzy przygotowali rozbudowany zwiastun ukazujący frakcję Ruswietów, który jest wstępem do następnych materiałów poświęconych innym frakcjom, broniom oraz jednostkom. Jak wiemy, po wielkim konflikcie Europa rozdzielona została pomiędzy Ruswietów, Imperium Saksonii oraz Republikę Polanii.

Po Wielkiej Wojnie Ruswieci stoją w obliczu rewolucji. Światowy konflikt odbił na mocarstwie tak mocne piętno, że mają oni duży problem z rozkręceniem gospodarki. Frakcja potrzebuje przepływu wielu zasobów, by móc zasilać swoje wielkie i kosztowne w utrzymaniu mechy – na materiale zobaczycie ich możliwości.

„Zainspirowany przez dwudziestolecie międzywojenne Iron Harvest opowiada historię Imperium Ruswietów, zmagającego się z wewnętrznymi konfliktami i starającego się zachować dominację na polach bitew. Gracze prowadzący ruswieckich żołnierzy do boju będą musieli zbalansować walkę wręcz wielkimi robotami oraz powolną, niszczycielską artylerią.”

Wcześniej Koch Media Poland potwierdziło przygotowanie polskiej lokalizacji Iron Harvest, choć gra otrzyma również różnorodny dubbing, w którym każda z frakcji będzie mówić we własnym języku. Ten zabieg może zostać ciepło odebrany przez graczy, którzy preferują smaczki tego rodzaju w grach.

Wydawca ujawnił także zawartość edycji kolekcjonerskiej i mogliśmy sprawdzić gameplay.

Źródło: Informacja prasowa: Kochm Media Poland + Grafika z https://www.artstation.com/artwork/q3g3D

Tagi: Deep Silver Iron Harvest KING Art Games