Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.06.2020 16:30
Iron Harvest edycja kolekcjonerska
712V

Iron Harvest otrzyma czasowe demo. Wydawca zaprezentował Edycję Kolekcjonerską

Na początku września odbędzie się premiera Iron Harvest, ale KING Art Games zaprasza graczy na wypróbowanie wersji demonstracyjnej. Jednocześnie deweloperzy zaprezentowali Edycję Kolekcjonerską, która zawiera ładną figurkę.

Iron Harvest to strategia czasu rzeczywistego rozgrywana w alternatywnej rzeczywistości 1920+, która została umiejscowiona tuż po zakończeniu Wielkiej Wojny. Twórcy z niemieckiego KING Art Games wykorzystując uniwersum stworzone przez Jakuba Różalskiego proponują bitwy, w których na jednej arenie mogą pojawić się żołnierze oraz olbrzymie dieselpunkowe roboty.

Już wcześniej wydawca potwierdził polskie wydanie oraz mogliśmy zobaczyć rozgrywkę, a teraz każdy zainteresowany będzie mógł sprawdzić świetnie zapowiadającą się propozycję. Wersja demonstracyjna zostanie opublikowana już jutro i podczas weekendu sprawdzimy fragment gry. Fani gatunku mogą w spokoju wypróbować Iron Harvest i zadecydują, czy warto wrzucić pozycję na listę tegorocznych pewniaków.

KING Art Games ujawniło również Edycję Kolekcjonerską, która zawiera między innymi grę, soundtrack, dwustronny plakat, artbook oraz ładną figurkę. Wszystkie elementy zobaczycie na poniższym zwiastunie.

Przedstawiciel Koch Media Poland potwierdził, że w najbliższych dniach w polskich sklepach ruszą preordery na Edycję Kolekcjonerską.

Źródło: YouTube.com

Tagi: demo edycja kolekcjonerska Iron Harvest KING Art Games trailer zwiastun