Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.04.2020 15:57
Iron Harvest Robot Polska
720V

Iron Harvest z polską lokalizacją. Wydawca zadbał o „specjalną wersję dubbingu”

Nadciągają bardzo dobre informacje dla graczy oczekujących na Iron Harvest. Gra trafi do naszego kraju z lokalizacją, a zainteresowani będą mogli nawet skorzystać ze „specjalnej wersji dubbingu”. Poznajcie szczegóły ciekawej inicjatywy.

Iron Harvest to najnowsza produkcja niemieckiego King Art Games, które postanowiło przenieść uniwersum 1920+, wykreowane przez Jakuba Różalskiego, na strategię. Twórcy korzystają z pomysłu rodzimego artysty i zaprezentują alternatywną wizję świata – w tym wypadku podczas I wojny światowej wykorzystywano gigantyczne i potężne mechy.

Dzisiaj możemy potwierdzić, że tytuł trafi do Polski z lokalizacją. Wydawca zadbał nie tylko o proste napisy, ale zdecydował się na „specjalną wersję dubbingu”. Gracze otrzymają możliwość włączenia rozgrywki, podczas której każda ze stron konfliktu będzie wygłaszać kwestie w swoich ojczystych językach – jeśli wcielicie się w Republikę Polanii, to usłyszycie bohaterów i jednostki dyskutujące właśnie po polsku. W grze znajdzie się jeszcze Imperium Saksonii (Niemcy) oraz Rusviet (Rosja).

Jest to naprawdę ciekawy pomysł, który pokazuje, że wydawcy i deweloperzy mogą od czasu do czasu nas zaskoczyć oferując inne podejście do zabawy.

Jeśli wcześniej nie mieliście okazji zapoznać się z Iron Harvest, to twórcy pozwolili nam spojrzeć na rozbudowany zwiastun prezentujący proces powstawania gry oraz zerknęliśmy także na fragment rozgrywki.

Źródło: https://gamefinity.pl/produkt/iron-harvest-day-one-edition-pl-ps4?

Tagi: Iron Harvest KING Art Games