Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 15.03.2020 13:10
iron harvest
700V

Iron Harvest z 20-minutowym gameplayem, a w nim walka z wrogami oraz sterowanie pociągiem i żołnierzami

Jeśli czekacie na Iron Harvest zerknijcie na poniższy prawie 20 minutowy materiał przedstawiający rozgrywkę z nadchodzącego RTS-a.

1 września bieżącego roku ma zadebiutować na rynku gra strategiczna czasu rzeczywistego o tytule Iron Harvest. Podczas rozgrywki mamy rozegrać wiele misji taktycznych, od których będą zależały losy świata po I wojny światowej. W grze pojawią się mechy oraz inne potężne maszyny, które powstały dzięki pomysłom ludzkości.

Redakcja GameSpot udostępniła niespełna 20 minutowy zapis rozgrywki z owej produkcji - podczas oglądania materiału warto przyjrzeć się obszernemu interfejsowi znanemu każdemu fanowi RTS-ów - studio KING Art Games postarało się o dostosowanie produkcji pod taktyczne działania. Uwagę przykuwa także sterowanie pociągiem.

Podczas zabawy będziemy świadkami wielu scenek przerywnikowych, które jeszcze bliżej zapoznają nas z uniwersum wykreowanym przez polskiego pisarza Jakuba Różalskiego. To właśnie na jego opowieściach jest oparta akcja w Iron Harvest.

Dzięki za podesłanie materiału Maciej2801.

Warto przeczytać:

Źródło: Gamespot.com

Tagi: Iron Harvest KING Art Games