Iza Łęcka Iza Łęcka 13.07.2020 11:57
PS5 konsola
12290V

PS5 – dzisiaj mogą ruszyć zamówienia przedpremierowe. Gracz chwali się pre-orderem na PlayStation 5

Już dzisiaj mogą wystartować zamówienia przedpremierowe na PS5. Jak na razie przedstawiciele Sony nie potwierdzili tej wiadomości, jednak kolejni gracze informują, że udało im się opłacić depozyt za PlayStation 5. Zapowiada się niezwykle emocjonujący dzień dla wielu sympatyków marki PlayStation.

Już w piątek wspominaliśmy na portalu o interesującej sytuacji – jeden z polskich sklepów wrzucił do swojej oferty PS5. Choć informacje nie zostały oficjalnie ogłoszone przez Sony, sieć sklepów z elektroniką przedstawiła cenę oraz datę premiery next-gena.

Zgodnie z wieloma plotkami i domniemaniami, japońska korporacja już dzisiaj oficjalnie przedstawi szczegóły, na które wyczekuje wielu sympatyków konsolowej rozgrywki. Pomimo braku potwierdzonych informacji, część sklepów zbiera już zamówienia przedpremierowe – jeden z graczy przedstawił rachunek z irlandzkiego GameStopu, w którym udało się opłacić depozyt.

Wcześniej sklepy nie zbierały zamówień przedpremierowych, posiadaliśmy jedynie informację, że wspomniana opcja pojawi się wkrótce. GameStop nie pokusił się o wskazanie ceny PlayStation 5 – gracze muszą wyczekiwać na ostateczne szczegóły ujawnione przez Sony.

Źródło: https://www.psu.com/news/ps5-pre-orders-are-reportedly-kicking-off-today/

Tagi: cena playstation 5 PlayStation 5 PS5 Sony