Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.07.2020 01:12
PS5 data premiery cena polska
18832V

PS5 z datą premiery i ceną w polskim sklepie! PlayStation 5 w świetnej ofercie?

PS5 właśnie trafiło do sprzedaży w dużym polskim sklepie. Czy właśnie poznaliśmy cenę i datę premiery PlayStation 5? Za taką kwotę wielu graczy może zdecydować się na kupienie next-gena w dniu premiery.

Sony wciąż nie potwierdziło daty premiery i ceny PS5, ale X-kom postanowił wrzucić urządzenie do oferty. Jest to zaskakująca sytuacja, jednak według plotek: w poniedziałek mamy poznać ostateczne informacje dotyczące debiutu PlayStation 5. Czy ktoś mógł faktycznie dodać szczegóły przed czasem?

Cena i data premiery PS5

Zgodnie z informacją zamieszczoną w sklepie X-kom: PlayStation 5 kupimy za 2499 zł i dostawa będzie realizowana po 20 listopada 2020 roku. Sytuacja jest nietypowa, jednak trzeba powiedzieć to wprost – najwyższy czas, by gracze mogli składać zamówienia przedpremierowe i mogli przygotowywać się na premierę PlayStation 5.

Mamy dodatkową ciekawostkę: oczywiście zamówiłem sprzęt w momencie pisania tej wiadomości. Właśnie dzwoniła do mnie urocza Pani z X-kom, która potwierdziła, że „data premiery jest oddalona, to dopiero 20 listopada, ale czy jest Pan dalej zainteresowany zakupem?”. Potwierdziłem.

Trzeba przyznać, że ostatnio nie możemy narzekać na brak ciekawych informacji o PS5 – wczoraj Sony potwierdziło wygląd pudełek do gier z PlayStation 5, a nawet mogliśmy spojrzeć na kontroler DualSense.

PS5 cena data premiery

Źródło: https://www.x-kom.pl/p/577878-konsola-sony-playstation-5-1tb.html

Tagi: cena playstation 5 cena ps5 data premiery PlayStation 5 ps5