Iza Łęcka Iza Łęcka 13.07.2020 09:37
Watch Dogs 2
5251V

Watch Dogs 2 za darmo dla wszystkich graczy na PC. Ubisoft rozdaje produkcję i dodatki do innych gier

Ubisoft zaprasza do rozgrywki w Watch Dogs 2. Po wczorajszych problemach, teraz każdy gracz może odebrać produkcję za darmo W zestawie znajdują się także cyfrowe dodatki między innymi do Assassin’s Creed Valhalla oraz Watch Dogs Legion.

W trakcie Ubisoft Forward uruchomiono promocję, dzięki której gracze mogą zasilić swoją bibliotekę Uplay (PC) Watch Dogs 2. Zainteresowanie przeszło najśmielsze oczekiwania organizatorów: w wyniku zaistniałych trudności gracze nie mogli skorzystać z oferty, jednak francuski producent uspokajał, że mimo to wszyscy zainteresowani zagrają w produkcję.

Teraz Watch Dogs 2 jest już dostępny do odebrania – wystarczy wejść na witrynę Ubisoftu, zalogować się, a tytuł pojawi się na liście. Francuski gigant branży oferuje także dodatki do dwóch nowych gier (Assassin’s Creed Valhalla i Watch Dogs Legion) oraz już wcześniej wydanego tytułu (The Division 2).

Watch Dogs 2 za darmo

Z promocji mogą skorzystać jedynie gracze korzystający z PC – jeśli platforma nie stanowi dla Was problemu i posiadacie odpowiednio mocny sprzęt, możecie zainteresować się ofertą. Dodatkowa zawartość do nowych tytułów zostanie automatycznie dodana w dniu premiery produkcji i po zakupie ich na Uplay.

Sprawdźcie nasze wrażenia z Watch Dogs Legion.

Źródło: https://lowcygier.pl/darmowe/watch-dogs-2-juz-dostepne-do-odebrania-za-darmo/

Tagi: promocja Ubisoft watch dogs 2 za darmo