Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 12.07.2020 15:43
Devolverland E3 2020
652V

Devolver Digital ponownie pokazuje swoją pomysłowość. Skoro nie ma targów E3, zrobili o nich darmową grę

Od paru ładnych lat ekipa Devolver Digital bardzo umiejętnie wyśmiewa tradycyjne konferencje organizowane z okazji targów E3, czym zaskarbiła sobie miłość wielu graczy. Ale co w sytuacji, kiedy targi odwołano? Proste, zrobili własne!

Ostatnio mogliśmy obejrzeć dedykowanego zapowiedziom firmy Devolver Directa 2020, gdzie pokazano takie perełki jak Shadow Warrior 3, Serious Sam 4 oraz nowy materiał z Fall Guys. Ale jak się okazuje, to nie wszystkie atrakcje jakie przygotował wydawca.

Rzeszowski oddział Flying Wild Hog przygotował interaktywną aplikację, a w zasadzie całkiem przyjemną mini-gierkę, gdzie przemierzać możemy targowe hale Devolver Expo i na własną rękę odkryć nadchodzące produkcje szykowane przez deweloperów związanych z wydawnictwem.

Produkcja jest oczywiście dostępna całkowicie za darmo na Steam! Trzeba przyznać, że kto jak kto, ale oni umieją "w marketing".

Źródło: https://www.gematsu.com/2020/07/free-to-play-first-person-marketing-simulator-devolverland-expo-now-available-for-pc

Tagi: Devolver Digital Devolverland E3 2020 steam