Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 09.05.2020 13:42
Fall Guys: Ultimate Knockout
260V

Fall Guys: Ultimate Knockout. Szalone Battle Royale zadebiutuje w wakacje

Devolver Digital ponownie serwuje nam wyjątkową niezależną grę, jakiej próżno było szukać do tej pory. Co się stanie gdy ekipa odpowiedzialna między innymi za Gears POP! weźmie się za parodię Battle Royale? 

Nadchodzące Fall Guys: Ultimate Knockout nie jest ani typową grą imprezową ani typowym "Battle Royale". Tutaj nie liczy się umiejętność walki, zabawa w podchody czy kombinacje taktyczne.

Jedyne co musisz zrobić aby wygrać, zrzucić z areny 59 innych graczy, uważając przy tym, aby rozstawione na planszy pułapki nie wzięły cię z zaskoczenia i nie wysunęły ci soczystego gonga na kolorowe dziąsło. Zasady są proste - spadasz, przegrywasz. Niby proste, ale masowa i chaotyczna rywalizacja w gronie 60 innych rządnych władzy ludzików może dać nam w kość niczym największe wyzwania w Soulsach.

Mediatonic specjalizuje się w gierkach raczej przygodowych i opartych na rywalizacji, więc możemy być pewni, że ich zapowiedziane na wakacje Fall Guys zapewni nam mnóstwo doskonałej zabawy. Tytuł wyląduje najpierw na PS4 oraz PC.

Tagi: Devolver Digital Fall Guys: Ultimate Knockout Mediatonic