Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 11.07.2020 12:01
Pokemon GO. Jessie i James
688V

Pokemon GO. Jessie i James z Zespołu R znów będą sprawiać kłopoty

Pokemon Go wciąż robi zawrotną karierę wśród graczy na całym świecie, a Niantic ciężko pracuje nad tym, abyśmy wciąż mogli doświadczać nowych atrakcji w wirtualnym świecie kieszonkowych stworków.

Ostatnio w mobilnym hicie pojawił się Zespół R, z którego przedstawicielami możemy zmierzyć się dzięki specjalnym wyzwaniom w PokeStopach, a przy okazji uratować całkiem silne pokemony. Następnie rozwinięto tę ideę i teraz najbardziej gamoniowaci przestępcy świata podróżują po naszej okolicy balonami, gdzie możemy zaatakować ich w dowolnym momencie.

Ekipa Niantic świetnie wykorzystała ten motyw, aby wprowadzić do swojej produkcji serialowy duet Jessie i Jamesa, latających balonem w kształcie Meowtha. A wszyscy chyba doskonale wiemy co to oznacza, nieprawdaż? Te dwie niecnoty, to kłopoty!

Poza samą możliwością walki, dostajemy opcję zakupienia specjalnego awatara w sklepiku z mikropłatnościami, a do tego możemy przygotować się nieco na nadchodzący Pokemon Go Fest 2020, który wystartuje w weekend 25-26 lipca. Gracie jeszcze w mobilne Poksy?

Źródło: https://www.dualshockers.com/pokemon-go-team-rocket-jesse-james-battles/

Tagi: Niantic Pokemon Go