Persona 4 Golden ze świetną sprzedażą na PC. Twórcy potwierdzili, że rozeszło się już 500 tysięcy kopii

Gry
1172V
Persona 4 Golden ze świetną sprzedażą na PC. Twórcy potwierdzili, że rozeszło się już 500 tysięcy kopii
Kajetan Węsierski | 11.07.2020, 10:45

Choć początkowo była to wielka niewiadoma, ostatecznie wydanie Persony 4 Golden okazało się ogromnym sukcesem. Wysoka sprzedaż bardzo cieszy twórców gry. 

Persona 4 Golden, ku uciesze wielu fanów, trafiła na PC, na platformę Steam, blisko miesiąc temu. Przed premierą wszystko było utrzymywane w tajemnicy, co może świadczyć o fakcie, iż twórcy nie byli do końca pewni odbioru tytułu z 2012. Z perspektywy czasu wiemy już, że gra okazała się ogromnym hitem

Świadczą o tym zebrane oceny, a także wynik sprzedaży, którym ekipa ze studia Atlus podzieliła się w nocy. Przekazali za pośrednictwem Twittera, że na platformie od Valve rozeszło się już ponad 500 tysięcy kopii Persona 4 Golden! Jest to bez wątpienia świetny wynik i nie można się dziwić zadowoleniu twórców. 

Przy okazji rzeczonego osiągnięcia, ekipa podzieliła się grafiką autorstwa projektanta postaci do gry, Shigenoriego Soejimy, na której zawarto podziękowania dla graczy na PC oraz ponowne przywitanie w Midnight Channel. Koniecznie rzućcie okiem, bo prezentuje się bardzo klimatycznie i zdecydowanie pasuje do produkcji.

Źródło: https://twinfinite.net/2020/07/persona-4-golden-pc-500000-copies/

Komentarze (45)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper