Far Cry 6 oficjalnie! Ubisoft publikuje zajawkę i zaprasza na pokaz

Gry
7833V
Far Cry 6 oficjalnie! Ubisoft publikuje zajawkę i zaprasza na pokaz
Wojciech Gruszczyk | 11.07.2020, 01:13

Ubisoft nie schował głowy w piasek. Twórcy tym razem postanowili potwierdzić przeciek i opublikowali zajawkę zapraszającą graczy na prezentację Far Cry 6. Szykuje się kawał ciekawego Ubisoft Forward.

Ubisoft tym razem nie unika tematu. Na PlayStation Store pojawił się Far Cry 6, więc po kilku godzinach zapadła decyzja: pokazujemy. Dzisiaj otrzymaliśmy zajawkę, która potwierdza głównego antagonistę i przygotowuje graczy na zbliżający się Ubisoft Forward. W niedzielę zobaczymy zwiastun, a może i nawet gameplay?

Dalsza część tekstu pod wideo

Trzeba przyznać, że jest to naprawdę interesująca sytuacja. Od dawna wiemy, że nowy Far Cry nadciąga (w końcu Ubisoft Berlin zajmuje się wyłącznie tą serią), ale mogliśmy się zastanawiać – czy kolejny psychopata stanie na naszej drodze jeszcze na aktualnej generacji? Dzisiaj już w zasadzie wiemy wszystko.

Far Cry 6 zmierza na PlayStation 5, PlayStation 4, Xboksa One, Xboksa Series X, PC oraz zapewni bezpłatne przejście na nową generację. Tytuł będzie dostępny 18 lutego, więc pewnie część naszych czytelników sięgnie już od razu po next-genowe wydanie.

Z tego miejsca mogę jedynie zaprosić naszych czytelników na niedzielę. Od 21:00 znajdziecie na naszej stronie masę wiadomości i materiałów z nowych gier Ubisoftu. Zainteresowani mogą także zgarnąć darmowy Watch Dogs 2.

Źródło: Twitter: FarCrygame

Komentarze (65)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper