Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.07.2020 22:34
Horizon Zero Dawn
1289V

Horizon Zero Dawn: The Board Game wróciło do sprzedaży. Planszówka z dodatkami w bardzo wysokiej cenie

Guerrilla Games zaprasza graczy do kupowania całego zestawu Horizon Zero Dawn The Board Game. Świetnie wyglądający pakiet na pewno trafi w gust fanów Aloy, ale zainteresowani muszą przygotować się na spory wydatek.

Guerrilla Games oficjalnie pracuje teraz nad Horizon Forbidden West. Gra została zapowiedziana na The Future of Gaming, a według plotek Guerrilla Games chce zaproponować graczom nawet trzy części. Oczywiście nowa przygoda Aloy zmierza już na PlayStation 5, ale tytuł zadebiutuje dopiero w 2021 roku.

Jeśli jesteście wiernymi fanami tego młodego uniwersum, to na pewno możecie zainteresować się planszówką. O projekcie wspominaliśmy już w 2018 roku – gra została sfinansowana na Kickstarterze w zaledwie 2 godziny.

Teraz Horizon Zero Dawn: The Board Game nie jest łatwo dostępne, ale autorzy Steamforged Games postanowili przygotować specjalny zestaw. Limitowana edycja „All-In Pledge” zawiera planszówkę z 11 dodatkami. Brzmi świetnie? Niestety, taka przyjemność została wyceniona na 1408 zł.

Horizon Zero Dawn Planszówka

Źródło: YouTube.com

Tagi: Guerrilla Games Horizon Forbidden West Horizon Zero Dawn Sony Interactive Entertainment