Far Cry 6 to prequel Far Cry 3? Gracze odnaleźli ciekawą wskazówkę

Gry (plotka)
3573V
Far Cry 6 to prequel Far Cry 3? Gracze odnaleźli ciekawą wskazówkę
Wojciech Gruszczyk | 10.07.2020, 15:27

Na PlayStation Store pojawiła się okładka Far Cry 6, która naprowadziła graczy na bardzo ciekawe połączenie. Ubisoft mógł przygotować prequel Far Cry 3 i zaprezentować fanom genezę ulubieńca publiczności: Vaasa.

Na wstępie muszę zaznaczyć: jest to wyłącznie teoria wysnuta przez fanów, ale brzmi ona bardzo interesująco biorąc pod uwagę ostatnie słowa Michaela Mando. Zacznijmy jednak od początku.

Dalsza część tekstu pod wideo

Far Cry 6 to prequel Far Cry 3?

Michael Mando (aktor głosowy odpowiedzialny za rolę Vaasa Montenegro) rozmawiał z fanami podczas sesji AMA (Ask Me Anything) i w trakcie dyskusji wspomniał, że Vaas jest jego „pokrewną duszą” i następnie dodał „Kto wie... może niedługo powtórzę tę rolę?:p. Ta wiadomość rozbudziła fanów, którzy próbowali zrozumieć, w jaki sposób Ubisoft mógłby sprawić, że Vaas powróci? Wszystko zmieniło się dzisiaj po wycieku Far Cry 6.

Teraz słuchajcie tej teorii: a jeśli na okładce Far Cry 6 pojawia się młody antagonista Far Cry 3? Gracze postanowili połączyć bliznę, którą widzimy u młodzieńca z okładki Far Cry 6 i zestawili ją ze zdjęciem Michaela Mando. Nie jest to oficjalne zdjęcie z Far Cry 3, ale aktor przygotował cosplay, który wygląda dobrze.

Swoją drogą na pewno trzeba też zwrócić uwagę Giancarlo Esposito i Michael Mando spotkali się na planie „Zadzwoń do Saula”.

Źródło: https://www.psu.com/news/far-cry-6-could-be-a-prequel-featuring-a-young-vaas-from-far-cry-3/

Komentarze (22)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper