Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.07.2020 01:12
Killing Floor 2 Epic Games
15180V

3 gry za darmo. Epic Games szaleje i zaprasza do gry

Od dzisiaj gracze mogą pobrać aż trzy produkcje od Epic Games. Korporacja rozdaje kolejne gry i przypomina, że to nie koniec promocji. Dzisiaj możemy sprawdzić między innymi kooperacyjny Killing Floor 2.

Epic Games przyzwyczaiło nas do rozdawania bardzo ciekawych gier (przykładowo GTA 5 i Samurai Shodown NeoGeo Collection), ale ostatnie tygodnie były znacznie słabsze. Firma dwukrotnie nie mogła zapewnić obiecanych tytułów, więc dzisiaj pobierzemy aż trzy gry.

Killing Floor 2 – pobierz za darmo

Lifeless Planet: Premier Edition – pobierz za darmo

The Escapists 2 – pobierz za darmo

Trzeba przyznać, że są to bardzo ciekawe tytuły, które mogą sprawić, że w najbliższy weekend nie będziecie się nudzić. Killing Floor 2 w dniu premiery nie było specjalnie dopracowane, ale autorzy zadbali o szereg aktualizacji, dzięki którym gra działa teraz znacznie lepiej.

Stage 2 Studios proponuje natomiast przygodę na odległej planecie, gdzie jako astronauta natrafiamy na rosyjskie miasto. Główny bohater sądzi, że cała misja to jedno wielkie oszustwo, ale pewne zdarzenie zmienia jego postrzeganie rzeczywistości. The Escapists 2 to oczywiście propozycja, przez którą gracze trafią do więzienia i w tym momencie rozpocznie się ich prawdziwa misja. Jak uciec z tego miejsca? Sprawdźcie grę, która zebrała sporo pochwał.

Od 16 lipca pobierzemy za darmo Torchlight 2.

Źródło: https://www.epicgames.com/store/pl/free-games

Tagi: epic games epic games store Killing Floor 2 Lifeless Planet Premier Edition promocja The Escapists 2 za darmo