Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.04.2020 15:23
Commandos 4
1285V

Commandos 4 ma być najlepszą odsłoną serii. Twórcy rozwijają grę na PS5, Xbox Series X i PC

Kalypso Media przychodzi z dobrymi informacjami dotyczącymi serii Commandos. Najnowsza odsłona powstaje, prace przebiegają w dobrym kierunku, a wszyscy deweloperzy mają jeden cel – przygotować najlepszą odsłonę w całym uniwersum.

Prace nad Commandos 4 zostały zapowiedziany w grudniu ubiegłego roku, ale teraz Kalypso Media przychodzi z pozytywnymi informacjami. Ostatnio wydawca potwierdził stworzenie nowego zespołu, a teraz otrzymaliśmy kilka dodatkowych szczegółów, które brzmią pozytywnie – nad rozwojem serii będzie czuwać zespół Claymore Game Studios - nazwa pochodzi oczywiście od misji z Commandosa. Siedziba firmy znajduje się w Darmstadt, które jest dobrze skomunikowane i zapewnia deweloperom bardzo dobre warunki do pracy nad grą.

Commandos 4 powstaje w Claymore Game Studios, ale deweloperzy mogą liczyć na pomoc całego Kalypso Media – główny zespół zajmuje się przygotowaniem podstaw, a kolejne formacje opracowują dodatkowe elementy. Jednocześnie zespół poszukuje nowych pracowników, którzy będą chcieli rozwijać uznane IP.

Simon Hellwig, założyciel i dyrektor generalny Kalypso Media Group, powiedział wprost, że cała firma dokłada wszelkich starań, by przygotować najlepszego Commandosa i zapewnić graczom z PC i next-genów „wspaniałe doświadczenie”.

Sprawdźcie dodatkowe informacje o serii:

Źródło: Informacja prasowa od Kalypso Media

Tagi: Claymore Game Studios Commandos Commandos 4 Kalypso Media