Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.12.2019 21:30
Commandos 2 Praetorians HD Remaster
1171V

Commandos 2 & Praetorians: HD Remaster wyglądają świetnie na nowym zwiastunie. Twórcy zapraszają do gry

Kalypso Media zaprasza graczy na testowanie dwóch odświeżonych produkcji. Commandos 2 & Praetorians: HD Remaster trafią na rynek dopiero w przyszłym roku, ale gracze już teraz mogą zapoznać się z nowymi wersjami. Poznajcie szczegóły i zobaczcie porównania.

Commandos 2 - HD Remaster i Praetorians - HD Remaster zadebiutują na komputerach osobistych dopiero pod koniec stycznia. Twórcy jednak zachęcają graczy do składania zamówień przedpremierowych – jeśli kupicie tytuły w sklepie wydawcy, otrzymacie dostęp do testów beta.

Trzeba przyznać, że oba tytuły wyglądają znacznie lepiej. Yippee! Entertainment oraz Torus Games dbają o odrestaurowanie gier oraz twórcy chcą w tym wypadku zapewnić zainteresowanym odpowiednie wrażenia – bez męczących elementów, które nie przetrwały próby czasu.

Sytuacja jest interesująca, ponieważ beta to tak naprawdę... Wczesny Dostęp. Klienci otrzymają kody na Steam, które oferują „natychmiastowy dostęp do całej zawartości każdego tytułu, w tym odnowionych samouczków, kampanii, map skirmish, a także trybu sieciowego” z Praetorians HD. Następnie deweloperzy będą publikować poprawki, które usuną błędy i zaoferują oczekiwane ulepszenia – premiera odbędzie się 24 stycznia. Konsolowe zostanie wydane wiosna.

Pamiętajcie tylko o najważniejszym – produkcje trzeba kupić przez Kalypso Store.

W nocy odbyło się The Game Awards, na którym zobaczyliśmy kilka dużych zapowiedzi. Przegapiłeś show? Zapraszamy:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Commandos 2 - HD Remaster Kalypso Media Digital Praetorians - HD Remaster Yippee! Entertainment