Paper Mario: The Origami King z pierwszą oceną. Gameplay prezentuje eksplorację i walkę

News
1507V
Paper Mario: The Origami King z pierwszą oceną. Gameplay prezentuje eksplorację i walkę
Iza Łęcka | 09.07.2020, 11:42

Nintendo jeszcze w lipcu zapewni graczom nową przygodę Mario. Tuż przed ujawnieniem wszystkich planów na drugą połowę 2020 roku, Big N nadciąga z Paper Mario: The Origami King. Najnowszy materiał prezentuje najważniejsze cechy gry.

Paper Mario: The Origami King to jedna z produkcji, dzięki której Nintendo pragnie świętować 35-lecie marki Super Mario. Wciąż oczekujemy na event, podczas którego zaprezentowane zostaną wszystkie nowe gry i porty, choć zgodnie z informacjami przekazanymi między innymi przez redakcję Eurogamera – w tym roku gracze zapoznają się z odświeżonymi Super Mario Galaxy i Super Mario 3D World.

Na dobry początek swoją premierę będzie miał Paper Mario: The Origami King, który zadebiutuje na Nintendo Switchu już 17 lipca. W Sieci pojawił się blisko 10-minutowy materiał serwujący sporo eksploracji oraz kilka pojedynków.

W najnowszej produkcji z Marianem w roli głównej szczególnie interesująco prezentuje się świat. Kolorowe lokacje stworzone z papieru są bardzo urokliwe i zachęcą wielu graczy do przedzierania się poprzez najrozmaitsze miejsca, poznając nową historię.z

Paper Mario: The Origami King otrzymał swoja pierwszą recenzję w japońskim Famitsu: 36/40. Jest to poziom zbliżony do poprzednich części, które otrzymywały 35/40 (Paper Mario: Color Splash), 36/40 (Paper Mario: Sticker Star) oraz 35/40 (Super Paper Mario).

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/paper-mario-origami-king-review/

Komentarze (56)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper