Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 09.07.2020 10:03
Halloween zabija film
1001V

"Halloween zabija", czyli kolejne starcie z Michaelem Myersem. Zajawka kinowego horroru

Fani slasherów - baczność! Właśnie pojawił się zwiastun już 12. odsłony marki Halloween. Chodzi o "Halloween zabija" ("Halloween Kills").

"Halloween zabija" jest opisywane jako bezpośrednia kontynuacja "Halloween" z 2018 roku. Film ma stanowić rozwinięcie przedstawionej 2 lata temu historii a pracuje nad nią ta sama ekipa, co w przypadku filmu "Halloween". Opracowaniem scenariusza zajęli się Scott Teems, Danny McBride i David Gordon Green (nawiązując oczywiście do "Halloween" Johna Carpentera z 1978 roku) a reżyserem projektu został David Gordon Green.

Laurie Strode i jej rodzina ma skonfrontować się z Michael Myers jeden, ostatni raz w szykowanym filmie. "Halloween", które doczekało się premiery w 2018 roku cieszyło się z bardzo dobrych recenzji jak na gatunek slasherów, więc jest nadzieja na kawałek porządnego horroru.

W związku z pandemią trzeba będzie trochę poczekać na kinową premierę, która ma nastąpić dopiero 15 października 2021 roku. Marka doczeka się jeszcze jednej kontynuacji ("Halloween Ends"), która zaplanowana jest na 2022 rok.

Tagi: film halloween kills kino slasher