Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.07.2020 18:56
ninja YouTube
2618V

Ninja na YouTube. Streamer zgarnął miliony i teraz rozpoczyna nową współpracę

Tyler Blevins właśnie zaprosił graczy na nowy stream. Jego rozgrywki nie zobaczymy na Mixerze czy też Twitchu. Ninja najwidoczniej dogadał się z YouTubem i właśnie na tej platformie zobaczymy najnowszą rozgrywkę najbardziej znanego gracza Fortnite.

Ninja w ubiegłym roku podpisał kontrakt z Microsoftem, na mocy którego Tyler Blevins miał streamować wyłącznie na Mixerze. Jak jednak wiadomo – Amerykanie zrezygnowali z platformy i chociaż Facebook próbował przejąć Ninję, to jednak streamer wybrał inną drogę.

Tyler Blevins zgarnął miliony od Microsoftu i rozpoczyna nową karierę. W Sieci pojawiły się plotki, według których Ninja przedstawi w tym tygodniu nową platformę do streamingu, ale jak widać: tak się nie stało.

Ninja wybrał YouTube. Jest to ciekawy ruch, który na pewno sprawi, że streamer zgarnie kilka kolejnych milionów i będzie mógł teraz w spokoju budować swoją społeczność. Jak wiadomo Ninja był jednym ze streamerów, który miał narzekać na Mixer z powodu skromnej publiki – nawet Blevinsowi nie udawało się przyciągnąć do propozycji Microsoftu oczekiwanej liczby widzów.

Aktualnie nie znamy konkretnej kwoty, którą Ninja zgarnął za podpis dla YouTube'a, ale pewnie wkrótce otrzymamy wszystkie konkrety.

Źródło: YouTube.com

Tagi: ninja stream streamer