World of Warcraft: Shadowlands to nowy rozdział w uniwersum WOW-a

Gry
2265V
World of Warcraft: Shadowlands to nowy rozdział w uniwersum WOW-a
Wojciech Gruszczyk | 01.11.2019, 19:43

World of Warcraft: Shadowlands zostało oficjalnie potwierdzone przez Blizzard. Firma nie zapomina o swoim wielkim MMORPG i przygotowuje graczy na nowe atrakcje. Już niedługo konflikt zwaśnionych frakcji przejdzie na wyższy poziom.

Blizzard nie zapomina o World of Warcraft i już wkrótce zagramy w Shadowlands – pierwsze przecieki dotyczące rozszerzenia zostały przedwcześnie przedstawione na witrynie Blizzarda. Dzisiaj nie musimy już męczyć się półsłówkami, a możemy szykować się na World of Warcraft: Shadowlands.

World of Warcraft: Shadowlands nadciąga!

Na pierwszym zwiastunie Sylvanas poradziła sobie z Lich Kingem, zniszczyła jego hełm i tym samym otworzyła portal do zupełnie nowego świata. Trzeba przyznać, że deweloperzy nieźle sobie wykombinowali... Gracze trafią do tajemniczej krainy, w której mamy przeżyć wiele interesujących przygód.

W World of Warcraft: Shadowlands przekroczymy progi zaświatów – Kraina Cieni to rozległy świat zamieszkały przez umarłych. W tym miejscu przeżyjemy wyjątkowe historie i spotkamy wszystkie dusze, które „przeszły na drugą stronę”. Podczas rozgrywki wybierzemy jeden z czterech paktów – to właśnie te grupy sprawują władzę w Krainie Cieni. Każda sprawuje pieczę nad zmarłymi, kierując się własnymi ambicjami oraz motywami działania i może zapewnić nam niesamowite moce.

Deweloperzy zapewnią sporą ciekawostkę. W dodatku pojawi się „Wieża Potępionych” – jest to jedyny w swoim rodzaju, nieskończony loch, który pozwoli nam czyścić lokacje i stale zdobywać nowe przedmioty.

Premiera World of Warcraft: Shadowlands odbędzie się w 2020 roku.

World of Warcraft: Shadowlands w trzech wersjach

  • Base Edition - Obejmuje zakup dodatku World of Warcraft®: Shadowlands w przedsprzedaży oraz wczesny dostęp do klasy rycerza śmierci dla sprzymierzonych ras oraz pandarenów po wprowadzeniu aktualizacji Visions of N'Zoth.
  • Heroic Edition - Obejmuje pełną zawartość wersji Base Edition oraz natychmiastowy dostęp do błyskawicznego awansu postaci na poziom 120, a także latającego wierzchowca: Zaczarowanego wiecznego żmija (Ensorcelled Everwyrm). Z wierzchowcem wiąże się zadanie, za wykonanie którego gracz otrzyma zestaw do transmogryfikacji Szaty Wiecznego Tułacza (Vestments of the Eternal Traveler).
  • Epic Edition - Obejmuje całą zawartość wersji Heroic Edition oraz dodatkowo: 30 dni czasu gry, zwierzaka Żmijowca animy (Anima Wyrmling), niezwykły efekt Wiecznego Tułacza dla Kamienia Powrotu (Eternal Traveler’s Hearthstone), a także Iluzję: Widmowy Lód (Illusion: Wraithchill) – efekt kosmetyczny dla broni. Podobnie jak ma to miejsce w przypadku innych Iluzji, Widmowego Lodu nie można użyć na niektórych rodzajach oręża.

BlizzCon 2019 - wszystkie zapowiedzi:

Źródło: własne

Komentarze (29)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper