Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 08.07.2020 14:16
Andromeda
1945V

Mass Effect Andromeda z wysokimi ocenami na Steam. Gracze chcą kontynuacji

Mass Effect: Andromeda wylądował na Steamie miesiąc temu. Produkcja BioWare zbiera na platformie Valve bardzo dobre oceny.

Mass Effect: Andromeda nie został ciepło przyjęty przez fanów ikonicznej serii kanadyjskiego studia BioWare. Twórcy zaryzykowali tworząc otwarty świat, co nie spodobało się wielu odbiorcom. Byli również tacy, którym takowy zabieg się podobał, ale to wyłącznie garstka w porównaniu z osobami, które krytykowały Kanadyjczyków. 

Okazuje się, że najnowsza kosmiczna produkcja zbiera dobre, a można i nawet powiedzieć, że bardzo dobre, porównując oceny na Metacritic, opinie na Steamie. Warto przypomnieć, że miesiąc temu gry Electronic Arts (Battlefieldy, Need for Speedy, Mass Effecty) pojawiły się na platformie Valve, więc większość z nich zaliczyła „drugą premierę” w wersji PC.

Obecnie 80% wpisów z 466 nt. gry to pozytywne opinie. Niektórzy dziękują EA i wycofują swoje słowa, jakoby towarzysze Rydera przynudzali, a otwarty świat nie wyszedł BioWare. Pojawiają się również recenzje, w których odbiorcy już oczekują kontynuacji Andromedy, która przedstawi niewyjaśnione kwestie fabularne - z naciskiem na tajemniczą rasę przypominającą swoim zachowaniem Żniwiarzy, a także darczyńcą. Sequel może być bliżej niż sądzimy - BioWare szukało 3 i pół miesiąca temu dyrektora technicznego, który zapewne zająłby się kolejną odsłoną rzeczonej serii.

Czwartą część marki możecie obecnie nabyć za 60 zł na Steamie. Jeśli jesteście zainteresowani, kliknijcie tutaj. Warto przypomnieć, że Kanadyjczycy 21 marca bieżącego roku świętowali trzecią rocznicę Andromedy.

Źródło: https://gamerant.com/mass-effect-andromeda-steam-reviews-is-it-good-now-2020/

Tagi: BioWare Electronic Arts Mass Effect: Andromeda