Iza Łęcka Iza Łęcka 08.07.2020 09:40
Samsunga Galaxy Note 20 Ultra
478V

Samsung Galaxy Note 20 na Samsung Galaxy Unpacked 2020. Zwiastun zaprasza na prezentację

Samsung odsłonił karty i zaprosił klientów na Samsung Galaxy Unpacked 2020. Podczas eventu zostanie zaprezentowany Samsung Galaxy Note 20. Zwiastun potwierdza datę wydarzenia.

Samsung kolejny raz nie może mówić o spokojnej prezentacji urządzenia. Już kilka dni temu wspominaliśmy o przecieku prezentującym Samsung Galaxy Note 20 Ultra. Rosyjski oddział producenta pokazał bryłę, która zgadzała się z doniesieniami zawierającym szczegóły specyfikacji.

Do ostatecznego potwierdzenia szczegółów dojdzie 5 sierpnia – wtedy to odbędzie się „wirtualne spotkanie” z serii Samsung Galaxy Unpacked. Producent potwierdza, iż podczas imprezy zostanie zaprezentowany „najnowszy ekosystem urządzeń Galaxy”.

Zwiastun nie pozostawia złudzeń: na materiale można dostrzec rysik, który jest kojarzony z serią Galaxy Note. W trakcie nagrania przedstawiono także kolor, który jest zgodny z barwą urządzenia udostępnioną przez rosyjski oddział Samsunga.

W następnych tygodniach koreański producent może również zagościć na konferencji Microsoftu, gdzie zostaną ogłoszone kolejne szczegóły dotyczące współpracy obu korporacji. Jak informowaliśmy, w telewizorach Samsunga będzie dostępny Xbox Game Pass.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Galaxy galaxy unpacked samsung Samsunga Galaxy Note 20 Samsunga Galaxy Note 20 Ultra