Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.06.2020 03:02
Xbox Game Pass Ultimate Samsung
6185V

Xbox Game Pass Ultimate na telewizorach Samsunga

Microsoft i Samsung powinny wkrótce ujawnić kolejny etap wielkiej współpracy, dzięki której gracze otrzymają dostęp do Xbox Game Pass bezpośrednio z telewizorów koreańskiego producenta. Klienci będą mogli zamówić Samsung Access, w którym pojawi się zawartość Microsoftu.

Xbox Game Pass cieszy się dużym zainteresowaniem, Microsoft systematycznie rozwija bibliotekę dorzucając nowe tytuły, a już wkrótce propozycja będzie dostępna nie tylko przez amerykańską konsolę oraz komputery osobiste.

Samsung rozpoczął promocję „Premium TV, Premium Content, Premium Care” i firma zachęca do kupowania najnowszych telewizorów, których klienci mogą liczyć na najlepszą jakość obrazu, fachową pomoc oraz właśnie zawartość. Na liście wspierających aplikacji obok między innymi propozycji YouTube'a pojawia się właśnie Xbox Game Pass Ultimate.

Telewizory Samsunga nie poradzą sobie z udźwignięciem nowoczesnych produkcji, więc mogę podejrzewać, że firma wykorzysta Project xCloud do rozgrywki. Gracze będą włączać tytuły, które skorzystają z mocy chmury i będą automatycznie dostępne na ekranie.

Microsoft zapowiedział, że pod koniec roku nastąpi integracja Xbox Game Pass z Projectem xCloud i jak widać wszystko zmierza w odpowiednim kierunku. Trzeba przyznać, że połączenie obu usług z możliwością rozgrywki na TV (bez konsoli) brzmi naprawdę ciekawie.

Xbox Game Pass Samsung

Źródło: https://www.resetera.com/threads/xbox-game-pass-on-samsung-access-for-tv.218658/

Tagi: samsung xbox game pass Xbox Game Pass Ultimate