Samsung Galaxy Note 20 Ultra wyciekł na stronie Samsunga

Technologie
1462V
Samsung Galaxy Note 20 Ultra wyciekł na stronie Samsunga
Wojciech Gruszczyk | 01.07.2020, 20:07

Rosyjski oddział Samsunga nie dopilnował materiałów z Samsunga Galaxy Note 20 Ultra. Dwa zdjęcia urządzenia trafiły na stronę, więc już dzisiaj możemy spojrzeć na nadciągający sprzęt. Trzeba przyznać, że producent szykuje bardzo ładny smartfon.

Samsung nie ma specjalnego szczęścia do smartfonów. Na początku roku jeszcze przed prezentacją poznaliśmy wszystkie szczegóły Samsunga Galaxy S20 i Samsunga Galaxy Z Flip, a teraz podobną sytuację widzimy w przypadku Samsunga Galaxy Note 20 Ultra.

Na witrynie Samsung Russia zostały opublikowane oficjalne materiały z nowego urządzenia, które wciąż nie zostało zapowiedziane. Pokaz nowej linii ma odbyć się dopiero w sierpniu, więc ostateczny design smartfona został potwierdzony przez firmę na ponad miesiąc przed prezentacją.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra wygląda naprawdę stylowo. Na wyspie znajdą się trzy aparaty, dioda doświetlająca oraz czujnik. Na zdjęciach nie zabrakło stylusa, który jest od dawna wizytówką serii Note.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra wyciekł na stronie Samsunga

Rosyjski oddział Samsunga pokazał sprzęt na kilka dni po tym, jak w Sieci wyciekły wszystkie szczegóły urządzenia – musimy w tym wypadku zaczekać na potwierdzenie przecieku, ale jak widać informator pokazał bryłę, która została dzisiaj zaprezentowana przez producenta. Różnicą jest jedynie kolor.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra wyciekł na stronie Samsunga

Źródło: https://wccftech.com/massive-galaxy-note-20-ultra-leak-lists-entire-spec-sheet/ + https://wccftech.com/this-is-your-first-official-look-at-the-galaxy-note-20-ultra

Komentarze (36)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper