Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.07.2020 17:05
Mafia Remake Edycja Ostateczna
3017V

Mafia Remake zadebiutuje później. Twórcy pokazują fragmenty rozgrywki i zapraszają na gameplay

Nie mamy dobrych informacji dla graczy wyczekujących na odświeżenie Mafii. Gra zadebiutuje później, ale jeszcze w lipcu otrzymamy szansę zobaczenia pełnej rozgrywki. Będzie to pełen pokaz tytułu, który na szczęście trafi na rynek jeszcze w 2020 roku.

2K Games na początku potwierdziło, że Mafia Remake (Mafia Edycja Ostateczna) zadebiutuje 28 sierpnia, ale właśnie deweloperzy potwierdzili opóźnienie. Gra trafi na rynek 25 września, więc nie możemy mówić o dużym opóźnieniu, jednak studio podkreśla, że przełożenie daty premiery jest spowodowane pandemią. Deweloperzy chcą mieć pewność, że dopracują grę i zapewnią nam wyjątkowe wrażenia.

Już 22 lipca odbędzie się prezentacja rozgrywki z odświeżonej Mafii – na dobry początek otrzymaliśmy małą zajawkę w postaci kilku fragmentów, ale możemy mieć pewność, że najlepsze dopiero przed nami.

Mam wrażenie, że w tym wypadku Hangar 13 oraz 2K Games nie powinny się śpieszyć. Deweloperzy już potwierdzili, że zamierzają grzebać w historii oraz w pełni dopracować oprawę, więc mam nadzieję, że zespół zadba o projekt i w ostateczności otrzymamy gigantyczną przygodę ze świetną rozgrywką.

Źródło: Twitter: mafiagame + YouTube.com

Tagi: 2K Games Hangar 13 Mafia: Edycja Ostateczna