Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.07.2020 15:07
Watch Dogs Legion
910V

Watch Dogs Legion na nowych ujęciach. Wyciekły zdjęcia pokazujące różnych bohaterów

Ubisoft w najbliższy weekend zaprezentuje Watch Dogs Legion. Gracze mogą liczyć na pokaz rozgrywki i datę premiery, a właśnie w Sieci pojawiły się nowe zdjęcia prezentujące świeże ujęcia z produkcji. Gracze będą mogli wcielić się w między innymi chuligana.

Ubisoft szykuje się do prezentacji „największego line-upu w historii” i wszystkie szczegóły gier zobaczymy na nadciągającym Ubisoft Forward. Już wczoraj francuski producent i wydawca zapowiedział wydarzenie – na zwiastunie  pojawił się oczywiście Watch Dogs Legion.

Tytuł o hakerach miał zadebiutować na początku 2020 roku, ale deweloperzy otrzymali dodatkowy czas, by dopracować przygodę. Teraz możemy jednak szykować się na pełną prezentację gry, ponieważ Watch Dogs Legion musi zadebiutować w następnych miesiącach.

Na Ubisoft Forward zobaczymy pewnie gameplay i poznamy ostateczną datę premiery. Do Sieci wyciekły nowe zdjęcia, które potwierdzają, że deweloperzy nie zmienili najważniejszego elementu przygody – nadal będziemy mogli wcielić się w różnych bohaterów. Na zdjęciach widzimy chuligana, policjanta, a nawet szpiega. Jak to wszystko wpłynie na ostateczną historię? Przekonamy się już wkrótce.

Watch Dogs Legion - wyciek 1

Watch Dogs Legion - wyciek 2

Watch Dogs Legion - wyciek 3

Watch Dogs Legion - wyciek 4

Źródło: https://www.resetera.com/threads/watch-dogs-legion-leaked-images.243040/

Tagi: screeny Ubisoft Watch Dogs Legion