Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.07.2020 13:59
PS Plus Sony
5836V

PS Plus na lipiec już dostępne. Pobierajcie 3 gry z PlayStation Plus

Sony zaprasza graczy do pobierania gier z PS Plus. Klienci mogą już zapoznać się z trzema produkcjami, które zostały udostępnione w ramach lipcowego PlayStation Plus. Zestawienie jest tym razem bogatsze o jeden tytuł.

Już wczoraj zapowiadałem na portalu zmianę gier z PS Plus, ponieważ PlayStation Polska wspominało o możliwości pobrania produkcji za nawet 830 zł. Gracze musieli skorzystać z czerwcowej (dostępnej jeszcze dziś rano) oraz lipcowej oferty (dostępnej od teraz), by móc ściągnąć tytuły w tej cenie.

PS Plus na lipiec – gry dostępne

Tytuły pobierzemy przez PlayStation Store, więc gracze mogą zapoznać się z trzema propozycjami japońskiej korporacji. Tym razem klienci mogą sprawdzić dwie gry AAA i sympatycy fabularnych przygód na pewno muszą zapoznać się z przygodą Lary Croft. Entuzjaści sportówek, którzy jednak dotychczas nie sięgali po serię NBA 2K powinni w końcu zerknąć, jak prezentuje się ta ceniona seria. Ciekawostką jest oczywiście Erica – ukończenie historii zajmuje około 2 godziny, więc może to być dobra opcja na jeden wieczór.

Pamiętajcie również o promocji związanej z dziesięcioleciem PS Plus – gracze wciąż mogą pobrać darmowy motyw, który upiększy ich ekrany z PS4.

Źródło: PlayStation Store

Tagi: playstation plus ps plus ps4 Sony