Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 07.07.2020 09:38
Vampirem
706V

Vampirem na pierwszym gameplayu. Mroczna walka z demonami

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2, które zmierza również na konsole nowej generacji, to nie jedyna świeża gra z motywem wampirycznym, która niedługo wyląduje w sprzedaży. Warto zainteresować się również projektem pt. Vampirem.

W Vampirem wcielimy się w Ravenblooda - istotę, która jest po części duchem, a po części wampirem. Protagonista wyrusza na wyprawę po mrocznych kryptach i lochach, by odzyskać swoją dawną moc i zemścić się.

Kluczową rolę w Vampirem odgrywa magia. W miarę postępów w grze będziemy odblokowywać kolejne moce i zaklęcia Ravenblooda.

Deweloperzy w taki sposób opisują główne atrakcje Vampirem, które stanowi połączenie RPG-a i gry akcji - z masą motywów typowych dla dungeon crawlerów.

  • "Rozwijaj swój poziom, zdolności i atrybuty, tak by stać się potężną wampiryczną mocą.
  • Znajduj i zbieraj losowo generowane łupy, z dynamicznymi i unikalnymi cechami/statystykami.
  • Zwiększaj moc starożytnej broni, używając fragmentów serc pokonanych wrogów.
  • Eksploruj i odkrywaj sekrety w tym Wampirycznym Dungeon Crawlerze - zarówno w unikalnych lokacjach jak i proceduralnie tworzonych obszarach".

Kiedy zagramy w Vampirem? Niestety trzeba się uzbroić w trochę cierpliwości, bo data premiery wydania Wczesnego Dostępu na Steam to 24 marca 2021 r. Tytuł szykowany jest tylko na PC.

Poniżej możecie sprawdzić gameplay z wczesnej wersji gry. Przy okazji zerknijcie na kolekcjonerskie wydanie Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2.

Źródło: https://store.steampowered.com/app/1302570/Vampirem/

Tagi: pc steam vampirem