Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.07.2020 20:05
Nacon Connect
561V

Nacon Connect zaprezentuje 4 nowe gry. Producent opublikował zestawienie

Nacon przygotowuje graczy na wielką prezentację Nacon Connect, podczas której zobaczymy nie tylko sprzęt uznanego producenta, ale otrzymamy także szansę spojrzenia na nowe gry przygotowywane przez studia francuskiego wydawcy.

Nacon to nie jest już wyłącznie firma oferująca graczom kontrolery. Korporacja przejęła BigBen Interactive i teraz ma pod sobą kilka zespołów – to właśnie gry byłego BigBena będą pokazywane na Nacon Connect.

Wydarzenie rozpocznie się jutro o godzinie 19:00 i będzie to intensywna prezentacja, ponieważ producent i wydawca zapewni aż cztery nowe produkcje. O dwóch już wspominaliśmy: gra od studia Spiders oraz nowy Test Drive.

Na prezentacji zobaczymy także nową propozycję od Raceward Studio oraz kolejny tytuł Abrakam Studio. To nie muszą być wyjątkowe gry AAA, ale Francuzi potrafią zaskoczyć ciekawymi projektami, które osiągają dobre noty.

Na pokazie zobaczymy także prezentację sprzętu (to Nacon!), Vampire: The Masquerade – Swansong, fabularny zwiastun Rogue Lords oraz nawet rozgrywkę (w końcu!) z Werewolf: The Apocalypse – Earthblood. Nacon Connect może się okazać bardzo ciekawym wystąpieniem.

Nacon Connect zapowiedź

Źródło: https://www.gematsu.com/2020/07/nacon-connect-schedule-announced

Tagi: konferencja Nacon nacon connect prezentacja