Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.07.2020 20:39
Spiders Greedfall
725V

Twórcy Greedfall wkrótce pokażą nową grę. Nacon zaprasza na prezentację nowego tytułu od studia Spiders

Twórcy ze studia Spiders już na początku przyszłego tygodnia pokażą światu swoją nową produkcję. Deweloperzy z Francji najwidoczniej pracowali jednocześnie nad dwoma projektami i Nacon będzie miał okazję zaprezentować grę.

Francuskie studio Spiders na aktualnej generacji zapewniło trzy gry: Bound by Flame (recenzja), The Technomancer (recenzja) i GreedFall (recenzja). Choć ten ostatni tytuł zadebiutował we wrześniu ubiegłego roku, twórcy są już gotowi do zaprezentowania zupełnie nowej pozycji.

Spiders rok temu zostało kupione przez Bigben Interactive, które teraz jest znane jako Nacon i właśnie ta firma będzie odpowiedzialna za zaprezentowanie nowej pozycji. Wydawca potwierdził, że pokaz nowego projektu odbędzie się 7 lipca podczas Nacon Connect.

Trudno tak naprawdę powiedzieć, co dokładnie mogą szykować Francuzi, ale możemy mieć w zasadzie pewność jednego – będzie to action RPG. Deweloperzy od lat rozwijają gry w tym gatunku i raczej będą wciąż pracować, by oferować graczom coraz to ciekawsze i bardziej dopracowane przygody.

Relację z Nacon Connect zobaczycie na naszej stronie.

Źródło: Twitter: Nacon

Tagi: GreedFall nacon nacon connect Spiders