Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.07.2020 15:32
Cyberpunk 2077 Evelyn Parker
1018V

Cyberpunk 2077 prezentuje ważne postacie z gry. Poznajcie Judy Alvarez i Evelyn Parker

CD Projekt RED przygotowuje graczy na wielką premierę Cyberpunka 2077. Studio przez tygodnie prezentowało kolejne gangi z Night City, a teraz deweloperzy opowiadają o postaciach, które spotkamy w tym wyjątkowym mieście. Poznajcie Judy Alvarez i Evelyn Parker.

Cyberpunk 2077 to zdecydowanie jedna z najważniejszych gier 2020 roku. Według najnowszych informacji, tytuł zawędruje do graczy już w listopadzie, więc małymi krokami deweloperzy przybliżają nam kolejne elementy produkcji.

CD Projekt RED tym razem skupia się na niezależnych bohaterkach, które pojawiły się w najnowszych materiałach z Cyberpunka 2077. Judy Alvarez i Evelyn Parker odegrają znaczące role w historii V, więc deweloperzy przybliżają graczom kobiety.

"Dla Evelyn Parker główną siłą napędową w życiu jest jej ambicja — od zawsze chciała zostać profesjonalną aktorką i robiła wszystko aby ten cel osiągnąć. Praca w domu lalek, którą zdobyła dzięki swojej inteligencji i rzeczowemu podejściu do branży, miała stanowić tylko tymczasową odskocznię, ale szybko stała się nieodzowną częścią jej życia."

"Na braindansie Judy Alvarez zna się jak mało kto w Night City. Umiejętności, innowacyjność i kreatywność w obchodzeniu się z tą technologią zyskały jej sławę i szacunek. Jako niepoprawna idealistka, Judy chciałaby zmienić świat na lepsze dlatego współpracuje z gangiem The Mox, gdzie pełni rolę technika i edytora BD."     

W ostatnich dniach CD Projekt RED potwierdził, że w Cyberpunku 2077 nie znajdziemy między innymi podróży metrem oraz biegania po ścianach. Studio teraz finalizuje prace nad grą, by mieć pewność, że pod koniec roku gracze otrzymają dopracowany i duży produkt.

Cyberpunk 2077 prezentuje ważne postacie z gry. Poznajcie Judy Alvarez i Evelyn Parker

Źródło: Facebook.com/CyberpunkGamePL

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077