Iza Łęcka Iza Łęcka 06.07.2020 12:43
The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2
1240V

The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 bliżej niż sądzimy? Aktorzy głosowi zakończyli pracę nad grą

Nintendo wciąż nie zaprezentowało gier zaplanowanych na drugą połowę 2020 roku, ale możemy mieć do czynienia z prawdziwą bombą. Aktorzy głosowi pracujący nad The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 potwierdzili, że zakończyli pracę nad grą.

2020 rok jest bardzo specyficzny dla Nintendo. Japoński producent nie zaprosił graczy na rozbudowany Nintendo Direct, który zdradziłby nowe gry zmierzające na rynek w pierwszej połowie 2020 roku. Owej prezentacji nie otrzymaliśmy także w czerwcu. Korporacja boryka się z szeregiem problemów wywołanych przez pandemię.

Big N może jednak szykować ogromną niespodziankę, którą byłyby szczegóły dotyczące The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 (tytuł nieoficjalny). W najnowszym odcinku podcastu „A Coffee With Nintendo” pojawili się aktorzy głosowi, którzy pracowali nad pierwszą częścią BoTW i zostali zaangażowani do kontynuacji.

Marc Navarro (Revali) i Nerea Alfonso (Zelda) użyczają swoich głosów do hiszpańskiego dubbingu dla produkcji Nintendo. W trakcie rozmowy aktorzy potwierdzili, że zakończyli prace związane z dubbingiem dla The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2. Po wypowiedzeniu tych słów Navarro oraz Alfonso stwierdzili, że nie są pewni, czy powinni o tym wspominać.

Dotychczas Nintendo nie zaprezentowało szczegółowych informacji dotyczących The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2, ale wiemy, że tytuł powoli nadciąga. Japończycy wciąż nie potwierdzili nowych gier na drugą połowę roku, czy zatem nowa przygoda Linka będzie pozycją, która zawalczy z next-genami?

Źródło: https://gonintendo.com/stories/364432-rumor-spanish-voice-actors-for-the-legend-of-zelda-breath-of-t

Tagi: Nintendo The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 (tytuł nieoficjalny)