Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 30.05.2020 13:40
Nintendo duża zapowiedź
3434V

Nintendo szykuje dużą niespodziankę! Głośna zapowiedź jeszcze w ten weekend?

Jeśli wierzyć najnowszym doniesieniom, które pojawiły się w Internecie, jeszcze w przeciągu najbliższych godzin możemy dostać bardzo duże ogłoszenie ze strony Nintendo! 

Po niezwykle bogatych ostatnich miesiącach, fani Nintendo cierpią posuchę, albowiem pojawiają się głównie porty z innych konsol. Katalog wydawniczy na Nintendo Switch świeci pustkami i próżno szukać tam głośnych i dużych tytułów, które mogłyby się wybijać ponad stawkę. Tak przynajmniej wygląda oficjalna, bieżąca wersja. 

Wiele może się zmienić jeszcze w najbliższych dniach. Z informacji, jakie przekazano za pośrednictwem profilu "HotGirlVideos69" na Twitterze, wynika, że na Nintendo szykuje dużą zapowiedź na bieżący weekend. Nie podano, co to za informacja, ale "na pewno coś mocnego". 

I tak, zdaję sobie sprawę, jak kolokwialnie wypada nazwa tego profilu w kontekście przekazywanej wiadomości. Zaznaczyć jednak należy, że źródła, którymi się posiłkuje rzeczona osoba, są bardzo trafne. Wcześniej dzieliła się poprawnymi informacjami odnośnie do poprzednich Nintendo Direct, przed wszystkimi przekazała o anulowaniu tegorocznego E3, a także zdradziła, całkiem dokładnie, kiedy dojdzie do konferencji Sony traktującej o PlayStation 5.

Zdarzyło jej się także minąć z prawdą (jak choćby w przypadku The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 (tytuł nieoficjalny)), ale biorąc pod uwagę stosunek poprawnych informacji do błędnych, jej źródła wypadają całkiem korzystnie. 

Wciąż jest to oczywiście plotka, która może zostać zweryfikowana w przeciągu najbliższych kilkunastu godzin. Pozostaje czekać i przekonać się, ile było w tym prawdy. Podejdźcie więc do tego z odpowiednią nutką zachowawczości. Dużo bardziej prawdopodobne są oczywiście zapowiedzi na którejś z zapowiedzianych konferencji, których harmonogram znajdziecie tutaj

Źródło: https://www.gamerevolution.com/news/647856-zelda-breath-of-the-wild-2-reveal-rumor

Tagi: Nintendo The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 (tytuł nieoficjalny)