Iza Łęcka Iza Łęcka 06.07.2020 11:11
wiedźmin 3 geralt
4792V

Wiedźmin 3 HD Reworked Project ponownie pokazuje potencjał. Dopracowane tekstury na porównaniu

Wiedźmin 3: Dziki Gon ma już swoje lata, ale za sprawą kolejnych modyfikacji wciąż pięknieje. Najnowsza wersja HD Reworked Project ponownie poprawi jakość gry CD Projekt RED. Autor nie marnuje czasu.

Twórcy Wiedźmina 3: Dziki Gon świętowali ostatnio 5 lat od debiutu, wcześniej potwierdzając ogromną sprzedaż gry. CD Projekt RED od wielu miesięcy nie rozwija już tytułu, ale nie oznacza to wcale, że przygoda Geralta nie może wyglądać lepiej.

Halk Hogan jest jednym z autorów, który chętnie "dokłada swoje trzy grosze"  do przygody pogromcy potworów. Tym razem możemy przyjrzeć się najnowszej wersji HD Reworked Project, w której dopracowane zostały tekstury murów oraz kamieni, by całość prezentowała się bardziej wyraziście.

Nie znamy jeszcze daty premiery HD Reworked Project 12.0 Ultimate, ale wszelkie konkrety powinny nadejść już za dwa tygodnie wraz ze szczegółami dotyczącymi modyfikacji, która ponownie nada produkcji nowego charakteru. We wskazanym terminie Halk Hogan najpewniej zaprezentuje HDRP 12.0 – jak sam autor podkreśla, jego celem jest, by Wiedźmin 3 był „najpiękniejszy w historii”.

Źródło: YouTube.com

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Wiedźmin 3: Dziki Gon