Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 05.07.2020 15:15
Henry Cavill powrót jako Superman
778V

Superman. Henry Cavill ponownie potwierdził chęć powrotu do głośnej roli

Aktor, który ostatnimi czasy jest na fali wznoszącej, głównie dzięki rolom Clarka Kenta i Geralta, wypowiedział się na temat plotek odnośnie do jego powrotu jako Superman w DCEU.

"Człowiek ze Stali" to pierwszy film, który wchodził w skład DCEU. Niestety okazał się on sporym zawodem, a fani Supermana zarzucali twórcom bardzo nieprzemyślany scenariusz i potwornie nudny sposób prowadzenia historii. Największym plusem produkcji był, dla wielu, aktor wcielają się w głównego superherosa. 

Mowa oczywiście o Henrym Cavillu, który nie może sobie wiele zarzucić w kwestii występu. Nie mogą więc dziwić plotki, które pojawiły się niedawno, a które traktowały o ewentualnym powrocie aktora do roli kultowego bohatera. Mówi się, że DC ma zamiar przywrócić niektóre z gwiazd. 

Do głośnych informacji odniósł się sam aktor, który nie kryje, że cieszy go skala rozmów na temat takiego bohatera, jakim jest Superman, bo zwyczajnie na to zasługuje

[Plotki- przyp. red.] stają się coraz bardziej szalone z dnia na dzień. Skala spekulacji, rzeczy, które czytam w Internecie... To niezwykłe i jednocześnie frustrujące. Najgorzej, gdy ludzie biorą to za coś pewnego. Mimo wszystko ważne jest to, że ludzie są podekscytowani i myślę, że należy ekscytować się postacią taką jak Superman. Jest on bowiem fantastyczną postacią.

Jeśli ludzie o tym rozmawiają, a nawet jeśli coś wymyślają, to ok, ponieważ oznacza to, że chcą ponownie zobaczyć tego bohatera. A w idealnym świecie absolutnie chciałbym ponownie zagrać tę postać. 

Jak Wy zapatrujecie się na ten angaż? Widzielibyście aktora, który obecnie skupia się na powrocie do roli Wiedźmina, ponownie na planie DC Extended Universe? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: https://comicbook.com/movies/news/henry-cavill-superman-rumors/

Tagi: DCEU Henry Cavill Superman