Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.06.2020 14:21
Wiedźmin Netflix
797V

Wiedźmin wkrótce wróci na plan. Netflix potwierdza datę rozpoczęcia pracy nad serialem

Netflix postanowił zamknąć spekulacje i platforma oficjalnie potwierdziła wznowienie prac na planie „Wiedźmina”. Henry Cavill założy strój Geralta już w połowie sierpnia i aktorzy będą przygotowywać kolejne sceny dla drugiego sezonu.

Prace na planie „Wiedźmina” zostały przerwane przez pandemię. Branża filmowa i telewizyjna wraca powoli do życia, producenci muszą zadbać o przestrzeganie nowych zasad, ale już wkrótce aktorzy będą mogli pracować nad kolejnymi częściami historii.

Netflix postanowił potwierdzić plotki i otrzymaliśmy oficjalną wiadomość – od 17 sierpnia Henry Cavill i cała ekipa „Wiedźmina” powrócą do pracy nad drugim sezonem. Aktorzy będą w następnych tygodniach opracowywać sceny, by do końca roku opracować wszystkie fragmenty przygody.

Następnie nad drugim sezonem „Wiedźmina” będą czuwać osoby odpowiedzialne za dopieszczenie scen – w tym gronie ponownie znajduje się Platige Image. Polacy kolejny raz zadbają o ostateczny efekt historii od Netflix.

Lauren Schmidt Hissrich ostatnio potwierdziła, że serial powróci bez „najbardziej kontrowersyjnego” elementu. Twórcy tym razem stawiają na jedną linię czasu.

Źródło: https://redanianintelligence.com/2020/06/22/season-2-of-the-witcher-to-officially-restart-filming-on-august-17/

Tagi: Netflix serial wiedźmin wiedźmin netflix