Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 05.07.2020 13:30
One Piece: Pirate Warriors 4 DLC
393V

One Piece: Pirate Warriors 4. Druga postać z DLC oficjalnie zaprezentowana na zwiastunie

Choć sprzedaż czwartej odsłony serii Pirate Warriors ze świata One Piece nie zachwyca, to Omega Force dalej realizuje swój plan wydawania kolejnych DLC.

One Piece: Pirate Warriors 4 to kolejna odsłona bardzo ciepło odebranej serii ze świata autorstwa Eiichiro Ody, która zadebiutowała pod koniec marca bieżącego roku. Fabuła adaptuje wydarzenia, które doskonale znamy z kart mangi oraz animowanej ekranizacji. 

Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że projekt boryka się z najgorszą sprzedażą w historii serii. Nie jest to bynajmniej dobry znak, ale twórcy zdają się dalej realizować początkowy plan i wypuszczają kolejnych bohaterów z obiecanego DLC. Najnowszym, którego zaprezentowano na zwiastunie pełnym akcji, jest Charlotte Cracker z załogi Big Mom, a więc potężny przeciwnik Luffy'ego.

Wcześniej, w remach tej samej Paczki Postaci dostaliśmy jego siostrę, Charlotte Smoothie, a ostatnim, trzecim, ma być Vinsmoke Judge, na którego prawdopodobnie przyjdzie nam jeszcze nieco poczekać. Na ten moment warto się więc skupić na najnowszej postaci, która zapowiada się świetnie, pod kątem przydatnych umiejętności w tego typu rozgrywce. Jestem pewien, że jego obszarowe ataki będą robiły robotę! Rzućcie okiem:

Źródło: YouTube

Tagi: Bandai Namco Omega Force One Piece: Pirate Warriors 4