Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 28.03.2020 08:15
One Piece: Pirate Warriors 4 zwiastun
238V

One Piece: Pirate Warriors 4 debiutuje! Zwiastun premierowy przypomina o projekcie

Najnowsza gra z serii Pirate Warriors 4, umiejscowiona oczywiście w uniwersum One Piece, zadebiutowała wczoraj. Wydawcy przypominają o tym na specjalnym premierowym zwiastunie! 

One Piece: Pirate Warriors 4 to zapowiedziana w zeszłym roku, kolejna odsłona bardzo ciepło odebranej serii ze świata autorstwa przez Eiichiro Ody. Historia skupia się na przygodach Monkey D. Luffy'ego oraz jego załogi, którzy zamierzają podbić wszystkie wody świata. 

Projekt zaliczany jest do gatunku gier typu "musou", gdzie jako konkretny wojownik stajemy naprzeciw fal wrogów, które przelewają się przez kolejne plansze. Poprzednia odsłona, One Piece: Pirate Warriors 3 cieszyła się ogromnym uznaniem i była uznawana za najlepszą odsłonę cyklu. Najnowsza ma duże szanse i wszystko, aby ją pobić! 

Na premierowym zwiastunie, który wypuszczony został kilka dni temu, obserwować możemy zapowiedź adaptacji najważniejszych wydarzeń z pierwowzoru. Co warto zaznaczyć, twórcy pochwalili się, że do dyspozycji dostaniemy ponad 40 grywalnych postaci! Jeśli tylko te będą różniły się umiejętnościami, może nas czekać wyjątkowo dobra produkcja- nie tylko dla fanów gatunku. 

Jak będzie w rzeczywistości? Możecie przekonać się, kupując produkcję na PlayStation 4, Xboksa One, Nintendo Switch, albo PC. Jeśli wolicie poczekać, to nasza recenzja pojawi się na portalu już w nadchodzącym tygodniu. 

Jesteś zainteresowany tym tytułem? Przeczytaj koniecznie:

Źródło: YouTube

Tagi: Bandai Namco Omega Force One Piece: Pirate Warriors 4