Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 05.04.2020 10:30
One Piece: Pirate Warriors 4 sprzedaż
426V

One Piece: Pirate Warriors 4 z najgorszą sprzedażą w historii serii

Najnowsze dane zdradzają, że czwarta odsłona gry Pirate Warriors ze świata One Piece sprzedaje się najgorzej ze wszystkich dotychczasowych.

One Piece: Pirate Warriors 4 to gra, które zadebiutowała zaledwie tydzień temu. Najnowsza odsłona dobrze przyjętej serii ze świata wykreowanego przez Eiichiro Odę została już oceniona przez pierwszych recenzentów i wypada całkiem pozytywnie.

Projekt utrzymany został w konwencji gatunku "musou", gdzie stajemy naprzeciw coraz większych fal silnych wrogów, przez które zmuszeni jesteśmy się przedzierać. Wszystko rzeczywiście wyszło bardzo dobrze i zostało poprawione względem poprzedniczki- o czym piszę w mojej recenzji, która pojawi się w ciągu najbliższych dni.

Niestety fatalnie prezentuje się sprzedaż projektu. Gra zaliczyła najgorsze otwarcie w historii serii, w Japonii. Wiele wskazuje, że może to zwiastować koniec nowych wydań. Czwarta odsłona rozeszła się w liczbie 137 569 egzemplarzy. Dla porównania, pierwsza część sprzedała się, w takim samym okresie, w liczbie 627 214 kopii. Z każdą kolejną jest niestety gorzej i nie pomogło nawet wydanie gry na Nintendo Switch. 

One Piece: Pirate Warriors 4 sprzedaż

Jesteś zainteresowany tym tytułem? Przeczytaj koniecznie:

Źródło: https://www.siliconera.com/one-piece-pirate-warriors-4-debuts-with-the-series-lowest-sales-in-japan/

Tagi: bandai namco Omega Force One Piece: Pirate Warriors 4