Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 05.07.2020 10:30
Star Wars: Squadrons hardcore mode
655V

Star Wars: Squadrons zaoferuje Tryb Hardcore. Gracze poczują się jak w symulatorze lotów

Ekipa z Motive przygotowała prawdziwą gratkę dla największych fanów Star Wars i pozwoli poczuć się jak za realnymi sterami, bez wspomagaczy lotu. 

Star Wars: Squadrons to niedawno zapowiedzianakolejna gra z uniwersum Gwiezdnych Wojen, za którą odpowiedzą wydawcy z Redwood City. Ogłoszenie na pewno cieszy fanów marki, albowiem jeśli wszystko pójdzie dobrze, możemy otrzymać prawdziwy hit!

Jeszcze wczoraj doszły do nas informacje, jakoby w grze miały pojawić się możliwości personalizacji kokpitu i opcji wyświetlanych na ekranie. Brzmi to świetnie, albowiem pozwoli czuć się znacznie bardziej komfortowo w swoim statku i budować większe przywiązanie. 

Teraz okazuje się, że twórcy przygotowali także "Tryb Hardcore", który przygotowany został wyłącznie dla najodważniejszej garstki graczy. Jak przekazał reżyser kreatywny, Ian S. Frazier, fani będą musieli podjąć decyzję już na początku, jaki typ rozgrywki wybierają:

Gdy rozpoczniesz historię, zapytamy, czy chcesz standardowej rozgrywki - którą wybierze prawdopodobnie większość graczy - czy trybu hardcore. Ten drugi pozbędzie się wielu elementów interfejsu użytkownika, które pomagają orientować się w kosmosie. Będzie trzeba całkowicie polegać na odczytach z kokpitu. 

Trzeba przyznać, że brzmi to bardzo interesująco i osobiście na pewno sprawdzę, choćby przez moment, jak ciężkim zadaniem będzie zabawa w coś na wzór "symulatora X-Winga". Wszyscy przekonamy się o tym już na początku października bieżącego roku, gdy gra wreszcie zadebiutuje. 

Źródło: https://www.pcgamesn.com/star-wars-squadrons/hardcore

Tagi: Electronic Arts Motive Studios Star Wars: Squadrons