Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.07.2020 14:01
Horizon Zero Dawn: Edycja Kompletna PC
1437V

Horizon Zero Dawn wkrótce zadebiutuje na PC. Gra otrzymała aktualizację na Steam

Już wkrótce kolejni gracze zapoznają się z pierwszą przygodą Aloy. Twórcy Horizon Zero Dawn opublikowali ważną aktualizację na Steam, która pojawia się zawsze przed premierą produkcji. Tytuł w następnych dniach zadebiutuje na PC.

Po miesiącach plotek i przecieków, w marcu Horizon Zero Dawn zostało oficjalnie zapowiedziane na PC. Sony aktualnie nie potwierdziło daty premiery, ale szczegóły dotyczące gry powinny nadejść w przeciągu najbliższych kilku dni.

Gracze dostrzegli ważną wiadomość – deweloperzy opublikowali aktualizację Horizon Zero Dawn na Steam i dodali EULA (umowa dla użytkowników). Taka sytuacja dzieje się zawsze przed ujawnieniem daty i samą premierą.

Sony może już na początku przyszłego tygodnia ogłosić ostateczne szczegóły Horizon Zero Dawn na PC i po kilku dniach odbędzie się debiut – prawdopodobnie będzie to już po zakończeniu Letniej Wyprzedaży (9 lipca).

Ważny ruch wykonała także NVIDIA, która w najnowszej aktualizacji GeForce Experience 3.20.4 wspomniała o 39 nowych grach oferujących NVIDIA Freestyle i NVIDIA Ansel – Horizon Zero Dawn znalazł się na liście. Wcześniej wyciekła także oferta AMD – gracze otrzymają Horizon Zero Dawn za darmo przy zakupie wybranych procesorów.

Źródło: Twitter: Morwull

Tagi: Guerrilla Games Horizon Zero Dawn Horizon Zero Dawn: Edycja Kompletna Sony Interactive Entertainment