Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.06.2020 21:15
AMD Horizon Zero Dawn
1299V

Horizon Zero Dawn Edycja Kompletna dostępny za darmo przy zakupie wybranych procesorów AMD

AMD zapowiedziało ciekawą promocję dla graczy, którzy w najbliższych tygodniach zamierzają wymienić procesor. Kupując jeden z przedstawionych modeli, możecie otrzymać za darmo Horizon Zero Dawn w Edycji Kompletnej. Nadal nie znamy ostatecznej daty premiery gry, ale Sony powinno wkrótce ujawnić szczegóły.

AMD zapowiedziało promocję, dzięki której kupując wybrany procesor, odbierzecie za darmo Horizon Zero Dawn. Nie będzie to zwykła wersja gry, ponieważ klienci otrzymają w zestawie duże rozszerzenie.

Gracze muszą oczywiście znaleźć odpowiedni sklep, który jest partnerem AMD i pozwoli graczom odebrać kod na produkcję. Należy jednak zwrócić uwagę, że oferta będzie dostępna od 10 do 30 czerwca (lub wyczerpania kodów), więc w niedalekiej przyszłości powinniśmy otrzymać ostateczne szczegóły dotyczące premiery Horizon Zero Dawn na PC. Aktualnie Sony wciąż nie potwierdziło daty premiery oraz nie zaprezentowało większych materiałów z nowego wydania.

Tak prezentuje się lista procesorów, które biorą udział w akcji:

  • AMD Ryzen 9 3950X
  • AMD Ryzen 9 3900X
  • AMD Ryzen 7 3800X
  • AMD Ryzen 7 3700X
  • AMD Ryzen 5 3600X
  • AMD Ryzen 5 3600

Horizon Zero Dawn na PC został zapowiedziany w marcu. Wcześniej otrzymaliśmy szereg plotek, a gra przed prezentacją pojawiła się nawet na Amazonie.

Źródło: https://wccftech.com/horizon-zero-dawn-complete-edition-pc-bundled-with-select-amd-ryzen-cpus-release-must-be-near/

Tagi: Guerrilla Games Horizon Zero Dawn: Edycja Kompletna Sony Interactive Entertainment