Iza Łęcka Iza Łęcka 03.07.2020 11:56
Xbox Series X
4368V

Xbox Series X z ostateczną prezentacją portów. Konsola różni się od prototypu

Microsoft wciąż nie rozpoczął sprzedaży Xboksa Series X, choć zaprezentowano nowe zdjęcie konsoli. Materiał potwierdza ostateczną wersję portów zastosowanych przez amerykańskiego producenta. Tak jak wcześniej potwierdzono: gracze nie skorzystają z optycznego wejścia audio.

Już pod koniec maja Xbox Series X zagościł w oficjalnym sklepie Microsoftu, ale nie ruszyły jeszcze zamówienia przedpremierowe. Tymczasem witryna sprzętu została zaktualizowana i dodano oficjalne zdjęcie prezentujące tył urządzenia.

Tym samym otrzymaliśmy potwierdzenie dotyczące wszystkich portów: 2x USB, NVMe, HDMI, Ethernet i wejście na kabel zasilający. Spostrzegawcze oko od razu dostrzeże, czym różni się obecny wygląd tylnego panelu od prototypu, który wyciekł kilka miesięcy temu - brakuje optycznego wejścia audio.

Microsoft małymi krokami szykuje się do przedstawienia ostatecznych informacji dotyczących Xboksa Series X. Według plotek, 23 lipca odbędzie się pokaz gier first-party, a w sierpniu zobaczymy Xboksa Series S. Wciąż jednak brakuje najważniejszego: oficjalnego zaproszenia graczy na wydarzenia korporacji z Redmond.

Źródło: Twitter: geronimo_73

Tagi: Microsoft Xbox xbox series x