Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.05.2020 20:15
Xbox Series X
6779V

Xbox Series X już w sklepie Microsoftu. Zamówienia przedpremierowe ruszą wkrótce

Microsoft przygotowuje się do uruchomienia zamówień przedpremierowych na Xboksa Series X. Wkrótce poznamy ostateczną cenę konsoli i będziemy mogli zamówić amerykańskiego next-gena. Firma ponownie podkreśla: premiera odbędzie się w 2020 roku.

Na majowym Inside Xbox poznaliśmy gry third-party zmierzające na nową generację Microsoftu, a na czerwcowym wydarzeniu w ramach Xbox 20/20 mamy poznać kolejne szczegóły dotyczące urządzenia. Wiele na to wskazuje, że podczas prezentacji usłyszymy o cenie i dacie premiery Xboksa Series X, ponieważ w sklepie Microsoftu pojawiła się już odpowiednia zakładka.

Xbox Series X już w sklepie Microsoftu

Microsoft potwierdza, że premiera Xboksa Series X odbędzie się w 2020 roku, ale przynajmniej aktualnie nie otrzymaliśmy ostatecznych szczegółów i nie zostały uruchomione zamówienia przedpremierowe. Takie przyjemności zostaną udostępnione „już wkrótce”.

Informację potwierdził Brad Sams (dziennikarz Thurrott.com), który wielokrotnie udowadniał swoje świetne dojścia do pracowników Microsoftu oraz chętnie dzielił się zakulisowymi szczegółami dotyczącymi nowinek szykowanych przez korporację z Redmond.

Aktualnie Phil Spencer nie ujawnił, kiedy dokładnie odbędzie się czerwcowy pokaz Xboksa Series X, ale wiele na to wskazuje, że długo nie będziemy czekać...

Tagi: Microsoft next-gen preorder xbox Xbox Series X