Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.07.2020 17:01
Shadow Warrior 3
660V

Shadow Warrior 3 coraz bliżej. Polacy szykują teaser

Flying Wild Hog przygotowuje materiał wideo, który przedstawi graczom nową produkcję. Wiadomość potwierdza oficjalny kanał „Shadow Warrior”, więc fani serii mogą otwierać szampany. Nadciąga kolejna gra utalentowanego zespołu.

Flying Wild Hog rozwija aktualnie trzy tajemnicze projekty, ale możemy mieć pewność, że przynajmniej jedne rozbuduje uniwersum Shadow Warrior. Twórcy właśnie opublikowali poniższą wiadomość – studio przygotowuje pierwszy teaser.

W zeszłym roku informowałem, że rodzime studio zostało przejęte przez Supernova Capital, ale wciąż nie zobaczyliśmy prezentacji nowych tytułów zmierzających na aktualną lub nawet już następną generację. Możemy jednak podejrzewać, że szczegóły zostaną odsłonięte już wkrótce.

Devolver Digital zapowiedział wczoraj swój Devolver Direct, który odbędzie się 11 lipca i pewnie właśnie na tym wydarzeniu poznamy nową pozycję – w marcu wydawca potwierdził, że zaopiekuje się kolejnym tytułem Flying Wild Hog.

Pozostaje tylko wierzyć, że nie jest to Shadow Warrior 2 na Switcha lub przynajmniej edycja na konsolę Nintendo będzie tylko jednym z ogłoszeń. Chcielibyście sprawdzić Shadow Warrior 3?

Źródło: Twitter: ShadowWarrior

Tagi: Devolver Digital Flying Wild Hog Shadow Warrior Shadow Warrior 3