Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.06.2020 19:28
Dreams VR
581V

Dreams VR na zwiastunie. Twórcy zapraszają do zabawy

Dreams VR zostało właśnie oficjalnie zaprezentowane. Gracze otrzymają możliwość tworzenia marzeń i sprawdzania projektów od innych użytkowników w wirtualnej rzeczywistości. Tytuł otrzyma nową zawartość w lipcu.

Dreams to zdecydowanie jedna z największych niespodzianek 2020 roku. Tytuł zebrał kapitalne noty od dziennikarzy z całego świata, a następnie do głosu doszli gracze, którzy systematycznie zaskakują fantastycznymi projektami.

Twórcy potwierdzili, że Dreams będzie rozwijane latami, ale jeszcze przed premierą przełożono debiut trybu VR. Wirtualna rzeczywistość miała trafić do pozycji już w lutym, ale studio potrzebowało więcej czasu na dopracowanie zawartości.

Teraz możemy potwierdzić: Dreams VR zadebiutuje 22 lipca i wsparcie zostanie udostępnione jako bezpłatna aktualizacja. Gracze otrzymają swobodę zabawy, więc będziemy tworzyć w VR oraz nawet biegać po światach innych użytkowników. Pozwoli to na pewno zrealizować ciekawe pomysły i znacznie ubarwi zabawę autorom, którzy chcą aktywnie wspierać wirtualną rzeczywistość.

Gracie jeszcze w Dreams?

Źródło: YouTube.com

Tagi: Dreams Media Molecule Sony Interactive Entertainment