Iza Łęcka Iza Łęcka 30.06.2020 11:29
PGA TOUR 2K21
235V

PGA Tour 2K21 coraz bliżej. Twórcy potwierdzają komentatorów i prezentują nowe ujęcia z gry

Sierpniowa premiera PGA Tour 2K21 zbliża się wielkimi krokami, dlatego 2K Games nie szczędzi nowych fragmentów z produkcji. Wydawca potwierdził także angaż dwójki znanych komentatorów.

Entuzjaści golfa mogą szykować się na nie lada emocje, bowiem już 21 sierpnia na rynku zadebiutuje PGA Tour 2K21. Zespół odpowiedzialny za tegoroczną odsłonę gry, HB Studios, posiada spore doświadczenie w tworzeniu produkcji sportowych, a wsparcie ze strony 2K pozwoliło jeszcze bardziej rozwinąć twórcom skrzydła – spodziewajmy się więc rozgrywki na bardzo wysokim poziomie.

Deweloperzy zaprosili do współpracy dwójkę komentatorów – Luke Elvy i Rich Beem będą przedstawiać na żywo zagrania graczy i przytaczać liczne ciekawostki ze świata sportu. Ten pierwszy posiada niemal 20-letnie doświadczenie, które zdobył między innymi w CBS Sports i FOX Sports. Jego partnerem będzie trzykrotny zwycięzca PGA Tour i mistrz PGA Championship z 2002 roku. Rich Beem, po włożeniu kijów do szafy, został analitykiem i komentatorem Sky Sports.

W PGA Tour 2K21 otrzymamy szereg analiz i spostrzegawczych komentarzy wspomnianej dwójki. Deweloperzy zadbają o dopracowaną oprawę, a Luke Elvy i Rich Beem zwrócą uwagę na udane zagrania, jak i zganią za każdy najmniejszy błąd.

Źródło: Informacja prasowa: Cenega

Tagi: 2K Games HB Studios PGA Tour 2K21