Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.06.2020 21:11
PS5 sony playstation 5
1549V

PS5 wygląda jak „pingwin zaprojektowany przez Apple”. John Oliver czeka na PlayStation 5

W najnowszym odcinku Last Week Tonight został poruszony temat PlayStation 5. John Oliver podkreślił, że bardzo chce PS5 i nie interesuje go jego design. Prowadzący chce już mordować roboty w Horizon Forbidden West.

O wyglądzie PlayStation 5 powiedziano wiele (sprawdźcie koncepcje fanów), ale słowa Johna Olivera dostrzegli nawet deweloperzy Horizon Forbidden West. Produkcja została w pewien sposób przywołana do tablicy przez prowadzącego Last Week Tonight, dla którego nie jest istotny wygląd PS5. Dziennikarz i komik podkreśla, że to właśnie na konsoli Sony zagramy w nową grę Guerrilla Games.

Jeszcze chyba nikt nie porównał PlayStation 5 do „pingwina zaprojektowanego przez Apple”, ale trzeba przyznać, że jego zestawienie jest bardzo dobre. Trudno w sumie też nie zgodzić się z samym Oliverem, ponieważ wygląd oraz rozmiar sprzętu będzie mało istotny w momencie, gdy włączymy na PS5 wszystkie ekskluzywne produkcje szykowane przez Sony.

Już teraz japoński producent i wydawca zapowiedział szereg ekskluzywnych tytułów, a możemy spodziewać się, że następne pozycje zostaną ujawnione na kolejnym pokazie PlayStation 5.

Źródło: Twitter: richard_oud/

Tagi: Horizon Forbidden West John Oliver playstation 5 PS5 sony