Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.06.2020 16:45
diablo 2
2981V

Diablo 2 ma już 20 lat. Blizzard opublikował humorystyczny materiał

Blizzard opublikował ciekawy materiał wideo, którym najwidoczniej firma chce świętować 20-lecie Diablo 2. Część graczy miało nadzieję, że dzisiaj zobaczymy odświeżoną odsłonę serii.

Kilka godzin temu wspominaliśmy na portalu o pełnej lokalizacji Diablo: Hellfire, a teraz możemy wspomnieć o kolejnym bardzo interesującym projekcie związanym z tym uniwersum Blizzarda. Diablo 2 zadebiutowało 29 czerwca 2000 roku i deweloperzy postanowili w pewien sposób uczcić to wydarzenie.

Blizzard opublikował Diablo 2: Baal Runz 101, czyli animację przygotowaną przez studio Carbot. Nie jestem pewien, czy jest to odpowiednia propozycja na tak ważną datę, ale jak widać – Blizzard właśnie w taki sposób chce świętować okrągłą rocznicę pozycji.

W swoim czasie pojawiło się kilka plotek, według których Diablo 2 Resurrected zostanie ujawnione właśnie dzisiaj, ale informatorzy tym razem nie przedstawili prawdziwej informacji... Lub szczegóły zostały zmienione. Jak wiadomo każda korporacja musi reagować na światowe wydarzenia, a Blizzard z tego powodu pandemii odwołał tegoroczny BlizzCon.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Blizzard Entertainment Diablo II